Jakie strony do zamawiania rzeczy fandomowych wybrać, a jakich unikać?

sobota, września 10, 2016

Hej,z tej storny Leonia, a dziś przedstawie wam najpopularniejsze strony, na których możemy kupić "fandomowe" lub "bff" ciuchy i rzeczy. Pokaże wam których raczej unikać, a w których kupować najlepiej.
1. Fesswybitnie 
Ocena - 3/5Fesswybitnie to jedna z najbardziej popularnych tego typu stron. Jednak czy jest taka dobra? Asortyment na zdjęciach jest świetny, wszystko ładnie zrobione, idealne.
Ostatnio zamawiałam tam koszulki dla bff, "Expecto Patronum Ombre Fioletowe", i białą "Pandicorn". Kosztowało mnie to 100 zł (40 zł za bluzkę+dostawa+pakowanie na prezent). Koszulki przyszły po tygodniu i pół oczekiwania, brzydko pachniały, a koszulka "Pandicorn" wyglądała jak worek. Jednak asortyment mają bardzo dobry, praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.


2. Allegro
Ocena : 2/5


Chyba każdy ją zna, i może z niej korzysta. Jednak ja jestem dość sceptycznie do niej nastawiona. Czemu? Oszuści, zawyżone ceny to tylko "wierzchołek góry lodowej". Teoretycznie można na niej znaleźć wszystko, jednak czy to "wszystko" jest takie jak na zdjęciu? No właśnie.

3. Brooklyn Butik
Ocena : 4,5/5


Zdecydowanie najlepsza wd mn strona fandomowa. Mają duży wybór, ciuchy są dobrej jakości, a ceny dość przystępne. Jedyne do czego można się przyczepić, to czas oczekiwania bo niekiedy trwa nawet do 3 tygodni.

Leonia

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ja również najbardziej lubię ten ostatni sklep ;)
    Pozdrawiam ♥ #Smile
    Nasz blog - klik

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie pierwszy raz słyszę o tych sklepach (pomijając wiadomo allegro), zajrzę z ciekawości.

    OdpowiedzUsuń

~Odwiedzamy każdy blog w komentarzu
~Zapraszamy do obs, i zostawienia śladu po sobie jeśli post ci się spodobał
~Każdy komentarz to dla nas ogromna motywacja
~Komentarze typu ''Super post, zapraszam do mnie'' usuwamy

Subscribe